Про нас

    Соціальне підприємство “Рукомисли” засновано у липні 2015 року громадською організацією “Центр “Жіночі перспективи” в рамках проекту ОБСЄ протидії торгівлі людьми. Метою створення підприємства стала допомога соціально уразливим категоріям (безробітнім, жертвам торгівлі людьми, учасникам АТО, ВПО тощо) у набутті нових професійних навичок, які сприятимуть самозайнятості або пошуку нового робочого місця.


    Соціальне підприємство “Рукомисли” працює та розвивається у трьох напрямках:

  • садово-паркова пластика;
  • виготовлення виробів з вовни у техніці сухого та мокрого валяння;
  • ручний розпис по тканині (батік).

    Для цього постійно проводяться навчальні курси, програму для яких розробляє арт-директорка Наталя Лєйкіна, художниця та скульпторка за фахом.


    Соціальне підприємство “Рукомисли” активно приймає участь у різних тематичних заходах та ярмарках, де можна подивитися та придбати наші вироби. 


    Ще одним напрямком нашої діяльності є проведення майстер-класів. Ми працюємо з учнями від 6-8 років в залежності від складності програми. Верхнього вікового порогу не існує. Майстер-класи завжди проводяться з нашими матеріалами та інструментами, що входить у вартість. Тема і місце проведення МК обговорюється попередньо.


    Будь-який товар, представлений в інтернет-магазині можна купити або замовити власний варіант у схожій стилістиці.